Planlı, Yenilikçi, Yaratıcı

Sizin için araştırıyor, tasarlıyor ve geliştiriyoruz...

1

Sürdürülebilir çevre anlayışımızla, kullanıcılara en konforlu banyo deneyimini yaşatmak için Ar-Ge bütçemizi artırıyor, teknoloji sistemlerimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Öncelikle değişen konfor algılarını araştırıyor, karşılaşılan yaygın sorunlara çözüm sunan ürünler tasarlıyoruz. Dünya piyasalarındaki güçlü konumumuzu sürdürmek için tüm dünyadaki teknoloji platformlarının faaliyetlerini izleyerek, Ar-Ge stratejimizi güncel, ürünlerimizi zamanın ruhuna uygun bir şekilde konumlandırıyoruz.

2

Ürün geliştirme departmanında toplum ihtiyaç ve beğenilerini analiz ederek insanların yaşam kalitesini iyileştirmek adına, ürünlerimizi yeni pazar koşullarına uyarlıyor, doğaya verdiğimiz önem doğrultusunda tüm dünyada kullanılan delikli üretim plakalarıyla enerji tasarrufu sağlayan ilk firma olmanın gurunu yaşıyoruz. Geliştirdiğimiz ürünle vitrifiye sektöründe bir çok yeniliği gerçekleştirmenin motivasyonuyla Ar-Ge yatırımlarımızı şirket hedeflerimiz doğrultusunda planlı bir şekilde artırıyoruz. Ürettiğimiz ürünleri, nihai kullanıcıya ulaşana dek her aşamada test ediyor ve gerekli iyileştirmeler için özel bir veri tabanı oluşturuyoruz. Üretimde ve kullanımda ürünlerimizdeki hata payını en aza indirerek zaman, enerji ve doğal kaynak israfının
önüne geçiyoruz.

AR-GE

Ürünlerimizi geliştirirken birincil önceliğimiz olan çevre ve kullanıcı dostu teknolojilerin geliştirilmesi için endüstriyel tasarımı üretim ve test süreçlerinde etkin olarak kullanıyoruz. Böylelikle fonksiyonel ve estetik tasarımlı, kişiselleşmiş ürünler yaratarak, banyolardaki yenileşmeye öncülük eden konumumuzu güçlendiriyoruz.

Yenilikçi banyo yaklaşımımızla, banyodaki sorunlara bütüncül bir bakış açısıyla çözüm üretmek ve konfor alanlarınızı genişletmek için güçlü Ar-Ge faaliyetlerimizle banyolardaki çözüm ortağınız olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.