HAKKIMIZDA

Türkiye’nin Global Banyo Markası Creavit’in Geçmişi 1960’lı Yılların Başına Kadar Uzanıyor. 1960’lı Yılların Başında Küçük Bir Atölyede Mehmet Çanakcı Ve Mithat Çanakcı Kardeşler Tarafından Zonguldak Gökçebey’de Kurulan Çanakcılar Şirketler Grubunun Lokomotif Markası Creavit Bugün 65’ten Fazla Ülkeye İhracat Yapan Bir Marka.

Yurt içinde ve yurtdışında 65’i aşkın ülkenin tüketicilerini seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyaları, armatürler başta olmak üzere banyo ve ıslak mekân ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün gamıyla buluşturuyor. Creavit için, küreselleşen dünyamızın dört bir yanındaki tüketicilerin güvenine nail olmak, mutlu anlarına eşlik etmek ve evlerinin kalbi olan banyolarında yer almak en büyük mutluluk kaynağı.

Hiç bitmeyen bir devinim içerisinde 1960’lı yıllardan itibaren tüketicileri en iyi ile buluşturma hedefinde olan Creavit, her geçen gün kendimizi yenileyerek geleceğe yürüyoruz. Şüphesiz ki bu yürüyüşte en büyük gücümüz tüketicilerimiz için kaliteli üretim vaadini eksiksiz yerine getirmemizi sağlayan bu coğrafyanın çalışkan insanları, teknoloji ile desteklenen üstün üretim kabiliyetimiz, tasarım ve inovasyon gücümüzdür.

200 bin m²’lik kapalı üretim alanıyla sektöründe tek lokasyonda kurulu en büyük tesislerden birisi olan Gökçebey ve 80 bin m²’lik Devrek tesisleri uluslararası birçok organizasyon tarafından ödüllere layık görülen kusursuz ürünlerin yaratıldığı üretim merkezleridir.

Tüketici ile her zaman en iyi ve en estetik ürünleri buluşturma ilkesiyle yaşamın her noktasında hayatı kolaylaştıran inovasyonu banyolara entegre ederek konfor alanlarını genişletiyor, banyo deneyimini daha keyifli hale getirmek için çalışıyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana çevresel bir bilinçle hareket ediyoruz. Atık ısıyı enerjiye dönüştüren ilk firma olarak, üretim tesislerimizde başlattığımız doğa hassasiyetimizi ürünlerimize de yansıtmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Günlük yaşamda suyun en çok kullanıldığı ıslak mekanlar için üretim yapmanın bilinciyle hareket ederek, su israfını önleyecek ürünler geliştiriyoruz. Su tasarruflu ürünler geliştirmenin yanında tesislerimizde oluşturduğumuz botanik alanla, doğaya saygımızı sunuyoruz. Sürdürülebilir bir gelecek, temiz bir çevre ve yaşanabilir bir dünya için ‘’Suyun Kıymetini Bil!’’ diyoruz.

BANYO BU TARAFTA

50+ yıl

50 YILI AŞKIN DENEYİMİ

65+ ülke

DÜNYA’NIN 65 ÜLKESİNE İHRACAT

280 bin m²

TOPLAMDA 280.000 M² KAPALI TESİS ALANI
1963

1963’ten bugüne yıllarla Creavit tarihi

Ülkemizin doğaya ve doğal olana en saygılı şirketlerinden biri olan Çanakcılar Şirketler Gurubu’nun 1960'lı yıllarda küçük bir atölyede mozaik tuvalet taşı üreterek çıktığı bu yolda, Creavit 5 kıtada 65 ülkede boy gösteren, yarım asırlık tecrübesi ve 1000'den fazla çalışanıyla sizler için estetik, sağlıklı, kaliteli ve doğa dostu ürünler tasarlayan, ortaya koyduğu pek çok ilk ile sektörünün yenilikçi markası olarak yoluna devam ediyor.

CREAVİT TARİHİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ
Suyun Kiymeti

SUYUN KIYMETİNİ BİL

Su yoksa, hiçbir şeyin kıymeti yok! Yaşamın kaynağı olan suyu korumak, gelecekte yalnızca insan hayatını değil tüm ekolojik sistemi korumak için son derece önemli. Sürdürülebilirlik adına Creavit olarak; gereksiz su kullanımını önleyen ürünlerimizle geleceğin suyunu korumaya çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki su tasarrufu önce evde başlar sonra tüm dünyaya yayılır.

Su kaynaklarımızın gelecek nesillere aktarılması için lütfen suyun kıymetini bil, ya Değiş ya Değiştir.

Yolculugun Baslangicinda

YOLCULUĞUN BAŞLANGICINDA 2 KARDEŞ VAR; KURUCULARIMIZ.

Ülkemizin, doğaya ve doğal olana en saygılı şirketlerinden birisi olan Çanakcılar Şirketler Grubu, vitrifiye seramik sağlık gereçleri üretimi ile başlayan köklü geçmişinin gücüyle, ıslak mekan ve büroların ürün çözümlemelerine olan katkısını her geçen yıl artırarak sürdürüyor. Creavit, Doxa ve Armica markalarının temel güç kaynağı, Çanakcılar Şirketler Grubu'dur.

Planli

PLANLI, YENİLİKÇİ, YARATICI; CREAVİT AR-GE

Sürdürülebilir çevre anlayışımızla, kullanıcılara en konforlu banyo deneyimini yaşatmak için Ar-Ge bütçemizi artırıyor, teknoloji sistemlerimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Öncelikle değişen konfor algılarını araştırıyor, karşılaşılan yaygın sorunlara çözüm sunan ürünler tasarlıyoruz. Dünya piyasalarındaki güçlü konumumuzu sürdürmek için tüm dünyadaki teknoloji platformlarının faaliyetlerini izleyerek, Ar-Ge stratejimizi güncel, ürünlerimizi zamanın ruhuna uygun bir şekilde konumlandırıyoruz.

Belgelenmis

CREAVİT’İN BELGELENMİŞ KALİTE ANLAYIŞI İLE TANIŞIN; SERTİFİKALARIMIZ.

Çanakcılar Şirketler Grubu ve Creavit'in önemli vazgeçilmezi üretimdeki kalite anlayışı. Bu anlayışından vazgeçmediğini de kalite belgeleri ile ve Seramik sağlık gereçlerinde tüketicisine sunduğu 12 yıl garantili ürünleri ile kanıtlamış durumda. Kalitesi, insana ve çevreye verdiği önem nedeni ile almaya hak kazandığı belgeleri bulunmakta.

Tasarim Ödüllerimize

Tasarım ve ödüllerimize göz atın.

Başarıya giden yolda üretimin tek başına yetmeyeceğinin farkında olan Creavit, birbirinden farklı duygulara seslenerek, heyecan uyandıran ve her soruna çözüm bulan özgün tasarımların gücüne inanıyor. Ulusal ve uluslararası başarılı tasarımcılarla birlikte çalışarak ödüllü tasarımlara imza atıyor. Üstelik her yıl genç yeteneklere de kendilerini gösterme fırsatı veriyor. Böylece hem profesyonel hem de genç yeteneklerin fikirlerini ayrıcalıklı tasarımlarına, kaliteli ve kullanışlı tasarımlarını da banyolara taşıyor.

ÖDÜLLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ