280.000 m²’lik Çözüm
Üretim Merkezi

Banyoların ihtiyaçlarını öngörebilen, bu ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıcı ile empati kuran estetik bir bakış açısıyla ürünlerimizi tasarlıyor ve Creavit kalitesiyle üretiyoruz. Tesislerimiz kurulduğu ilk günden bu yana verimli, esnek ve kaliteli ürün üretme hedefiyle ilerlemiş ve yıllar içinde gelişerek bugünkü yüksek kapasitesine ulaşmıştır. Pazarlama stratejilerine uygun bir şekilde geliştirilen üretim tesislerimizde mükemmel kullanıcı deneyimi yaratmak için tasarlıyor, üretiyor ve değer yaratıyoruz.

GÖKÇEBEY TESİSİ
GÖKÇEBEY TESİSİ

YAŞANTINIZA KONFOR ÜRETİYORUZ...

Gökçebey fabrikamız geniş üretim kapasitesiyle sektörde tek bir merkezde bulunan en büyük üç tesisten biri olarak ön plana çıkmaktadır. Fiziki genişliğinin yanında, güncel teknolojik yapısı ve profesyonel iş gücüyle, faaliyetlerini geçmişin verdiği deneyimle sürdürmektedir. Önümüzdeki süreçte tesisimizin %25 oranında büyümesi hedeflenmektedir. Estetik tasarım ve kaliteli ürünlerin yaratıldığı Gökçebey tesisimizde kullanılan teknoloji, onu Dünya’nın en önde gelen vitrifye üretim merkezlerinden biri olarak konumlandırmaktadır. Dünya Banyo sektörünün en önemli otoritesi konumunda tasarım yarışmalarında estetik ve kullanım özellikleriyle ödüle layık görülen Mare, Ducky, Loop gibi bir çok insan odaklı tasarımın ürüne dönüştürülmesi bu tesiste gerçekleşmiştir.

DEVREK ÜRETİM TESİSİ
DEVREK ÜRETİM TESİSİ

BANYO İÇİN HER ŞEY, MOBİLYA, ARMATÜR, İÇ TAKIM VE KLOZET KAPAKLARI/ BANYO İÇİN GERİ KALAN HER ŞEY...

Islak mekanlara bütüncül yaklaşım ve şirketimizin toplam kaliteyi sürdürülebilir kılma arzusuyla kurduğumuz Devrek üretim tesisimiz, 80.000 m2 alanı ve teknolojik alt yapıya sahip bant sistemiyle esnek üretimin merkezi durumundadır. Yılda 100 bin adet banyo mobilyası, 200 bin adet gömme rezervuar, 600 bin klozet kapağı ve 1.2 milyon armatür, musluk, duş sistemleri üreten tesisimiz, hijyen ve konfor üreten yüksek kapasiteye sahip en önemli merkezlerden biridir. Tasarımda yakaladığı sadelik ve ince detayları su tasarrufuyla taçlandıran tesislerimizde doğayla uyumlu ve sürdürülebilir bir geleceği mümkün kılmak için yenilikçi bir bakış açısıyla üretimlerimizi sürdürüyoruz.

Ürün Çeşitleri

4 Milyon
Yılda

4 Milyon Adet

Vitrifiye Seramik Sağlık Gereci Üretimi

100 Bin
Yılda

100 Bin Adet

Banyo Mobilyası Üretimi

200 Bin
Yılda

200 Bin Adet

Gömme Rezervuar Üretimi

600 Bin
Yılda

600 Bin Adet

Klozet Kapağı Üretimi

1,2 Milyon
Yılda

1,2 Milyon Adet

Armatür, Musluk, Duş Sistemleri, İç Takım Üretimi ve Pazarlaması

Teknoloji - İnovasyon

Hayatımızın her alanında kullandığımız teknolojik gelişmeleri, banyolarla buluşturuyoruz. İnovatif tasarımlarla hayatınızın merkezinde akıllı banyolar yaratarak size rahat ve kullanışlı banyo deneyimi sunuyoruz. Yenilikçi bakış açısıyla tasarlayıp ürettiğimiz, fotoselli pisuar, fotoselli armatür ve fotoselli gömme rezervuarlarla, tasarruflu ürünler yaratmamız ıslak mekanlarda konfor yaratmasının yanında doğa dostu tasarımlarla sürdürülebilir dünyayı inovasyonla sağlamayı amaçlıyoruz.

Yüksek üretim kapasitemizle esnek üretimi mümkün kılan, güncel sistemlerin bütün özelliklerini, etken olarak kullanarak sosyal ve çevresel ihtiyaçlara uygun ürünler yaratıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana teknolojik yatırımlara hız kesmeden devam ediyoruz, sürekli olarak yükselen büyüme rakamlarımızla sektörün en önde gelen markalarından biri olan konumumuzu bu yatırımlarla güçlendiriyoruz. Riedhammer, Sacmi, Bricesco, Gaiotto, Ukcast gibi sektörün en önde gelen teknoloji - mühendislik firmaları partnerliğinde tesislerimizin alt yapı modernizasyonunu kapasite ve beklentilere göre güncelliyor, tasarım esnekliğimizi mükemmelleştiriyoruz.