Ducky 23 Nisan’da ANKAmall’da

Creavit’in #çocuklardanilhamaldık hashtagiyle düzenlediği 23 Nisan etkinliği kapsamında, A’Design Award ödüllü Ducky Çocuk Banyo Takımı 23 Nisan’da Ankara ANKAmall’da çocuklarlarla buluşuyor. Creavit standında tüm gün boyunca miniklerin Ducky ile karikatürlerini çizecek bir sanatçı bulunacak ve dileyen aileler, çocuklarıyla Ducky eşliğinde eğlenceli fotoğraflar çektirebilecek. Creavit, aileler ve çocuklara keyifli bir gün yaşatmayı planlarken, minik ziyaretçilerine de Ducky ile tanışma fırsatı sağlayacak. Ayrıca Ducky standı ziyaret edenler, sürpriz hediyeler kazanacak.

Creavit, çocuklara özel ürettiği Ducky Çocuk Banyo Takımı Serisi ile dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan A’Design Award tarafından ödüle layık görüldü. Tasarımının ötesinde, güvenlik faktörü de göz önünde bulundurularak üretiminde keskin köşelere yer verilmeyen Ducky, profesyonellerden tam not aldı.

Sağlam ve özgün yapısı sayesinde çocukların tuvalet eğitimi sürecini daha güvenli ve eğlenceli bir hale getirmeyi hedefleyen Creavit, Ducky ile yakın zamanda ebeveynler ve minik kullanıcılarından da büyük alkış toplayacağının sinyalini şimdiden verdi.

Son Haberler

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM