Creavit’ten Yeni Stilo Armatür Serisi!

Banyolarında fark yaratmak isteyen kullanıcılara stiliyle göz kırpan Creavit Stilo armatür serisi beyaz rengin canlı renklerle kombinasyonuyla oluşturulan modern bir çizgide kullanıcılarıyla buluşuyor.

“Banyolarda hem canlı, hem uyumlu nasıl olunur? ” sorusuna cevap olarak boy gösteren Creavit Stilo serisinin slikon kılıflarının renkleride kullanıcının zevkine göre değiştirilebiliyor. Mavi, mor, gri ve siyah silikon klif seçenekleri bulunan ürünler, seramik disk kartuşu özelliğiyle de uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. Banyo ve lavabo armatürü olarak tasarlanan serinin oynar kumanda kolları ile sıcak-soğuk su ayarlama özelliği bulunuyor.

Creavit ürün yelpazesine yeni dahil ettiği bu dinamik ve renkli ürün banyolarında sürekli değişiklik arzu eden kullanıcılar için küçük dokunuşlarla fakat fark yaratan dekorasyon önerileri sunuyor. Mavi silikon kılıf ile banyoda kullanabileceğiniz mavi bir havlu, mor silikon kılıfı ile kullanabileceğiniz tezgahınızın kenarındaki morlu-pembeli yapay şirin bir çiçek, siyah kılıflı armatürünüzün yanına yerleştireceğiniz siyah bir sabunluk küçük dokunuşlarla banyonuzun atmosferini istediğiniz zaman değiştirebilmenizi sağlayacak.

Son Haberler

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM