Çanakcılar Şirketler Grubu - Aile Pikniği 2017

ÇANAKCILAR, Aile Günü'nde Buluştu

Çanakcılar Seramik Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından çalışan ve aileleri için düzenlenen "Aile Günü" etkinliği 13 Ağustos'ta gerçekleştirildi.

Zonguldak Gökçebey'de 950 çalışanı ile 3500 aileyi kapsayan, 2017 yılında tamamladığı yatırım hamlesiyle üretim kapasitesini 4 milyon adete, pazar payını %23'e çıkartan Çanakcılar Seramik'in, çalışanlarının aileleri ile sıcak ve keyifli bir sosyal ortam içinde yer alıp keyifli bir gün geçirmeleri için düzenlendiği organizasyon oldukça eğlenceli ve renkli geçti.

2000'den fazla kişinin katılımıyla, Çayköy Milli Egemenlik Parkı'nda gerçekleştirilen "Aile Günü"nde çalışan ve aileleri, öncesinde piknik yaparak, oyun ve aktivite alanlarında çocuklarıyla vakit geçirirken, animasyon akrobasi ve müzik gösterileri ile eğlendiler. Bireysel ve takım halinde gerçekleştiren yarışmalarla gün boyunca, tüm çalışanlar ve ailelerine unutulmaz bir "Aile Günü" keyfi yaşarken, yarışmalarda dereceye girenler sürpriz hediyeler kazandılar.

Çanakcılar Aile Günü'nde konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çanakcı, 50 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren şirketin başarısının yönetici ve çalışanlar arasındaki sıkı aile bağlarından, takım çalışmasından ve mutlu çalışanlardan geçtiğine vurgu yaparak, etkinliğe katılan herkese katılımları için teşekkür etti.

Son Haberler

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM