LEVEL, Dar alanlara boy boy çözümler!

Sadelik her zaman en şık tarzdır diyenlere özel tasarlanan minimal hatlardaki Level banyo modülü Led ışıklı aynası ile ıslak mekanların atmosferini değiştirirken farklı ebatlardaki seçenekleriyle her banyoya uyum sağlamak konusundaki başarısını ortaya koyuyor.

Yeni konut projelerinde evlerin metrekarelerinin daralması, evde kullanılan mobilyaların daha fonksiyonel ve alandan tasarruf eden tasarımlar olması gerekliliğini beraberinde getirmiştir. Banyolara çözümler üretme konusunda uzman Creavit,50 cm, 60 cm ve 70 cm ebatlarındaki Level banyo mobilyalarına uyumlu, aynı ebatlardaki aynaları ile dar alanların ferahlatıcı çözüm ortağı olarak boy göstermektedir. Level banyo mobilyaları, aynı zamanda boy dolabı özelliği ile farklı çözümlerde sunuyor.

“Banyom küçük, eşyam çok” diyen kullanıcılara seslenen Level banyo dolapları, parlak beyaz lakenin ve siyah rengin beraber kullanımıyla sadeliğin peşinden giden kullanıcıları çağırıyor.

Son Haberler

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM