Usta Seminerleri

Eğitimin, iş kalitesi ve verimliğindeki öneminin bilinciyle, geçen sene olduğu gibi bu sene de yurt genelinde 1000’i aşkın sektör ustasıyla bir araya gelip, ürün gamımıza dair teknik detayları paylaşacağımız “Usta Bilgilendirme Toplantıları” mıza Nisan ayında başlıyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu bölgelerimizde 4, İzmir, Ankara, Samsun, Adana ve Zonguldak bölgede 2’şer adet olmak üzere gerçekleştireceğimiz 14 seminerle 1000’den fazla sektör ustasına erişmeyi hedefliyoruz.

Vitrifiye ürünler, banyo mobilyaları, gömme rezervuarlar, armatür ve metal aksesuarlardan oluşan ürün gamımızı ve koleksiyonumuza eklenen yeni tasarımları tüm detaylarıyla katılımcılara aktardığımız bu toplantılarla hem ürünlerimizi uygulayıcılar tarafından daha kolay kullanılır hale getiriyoruz hem de sektörde sıkça karşılaşılan genel problemlere ve sıkça yapılan hatalara çözümler sunuyoruz.

Sunumların ardından, soru-cevap tekniği ile merak edilen konular hakkında daha detaylı bilgi aktarımı yapılıp, ürünlerimizle ilgili talep edilen geliştirme önerilerini de sahadaki profesyonellerden, birinci ağızdan dinliyor ve önerileri ilgili departmanlar ile paylaşıyoruz. Toplantılar sonrası ustalar ile sürekli irtibat halinde kalıp, ürün gruplarımızda ilgili gerçekleşen değişikli ve yeniliklerden güncel bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz.

3 saat süren toplantımızın ardından katılımcılarımızı güzel bir yemek ve küçük hediyelerimizle uğurlarken, bir sonraki usta bilgilendirme toplantılarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Son Haberler

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM