“Yüksek kalitede ürün; üstün teknoloji, uzman kadro ve dünya standartlarına sahip üretim tesislerinde üretilir” anlayışında olan Creavit, tüm teknolojik ve altyapı gereksinimlerini yerine getirerek, bu üretim sürecinin her aşamasında kaliteyi ve sürdürülebilirliği öncelik olarak belirlemiştir.

Tamamen dijital ortamda yönetilen süreçlerle, tasarımdan kalıp oluşturmaya kadar, üretimin temelini oluşturan adımlar, güncel tasarım programları ve en gelişmiş CNC teknolojileri ile atılmaktadır.

Dünyanın lider tünel fırın üreticisi Riedhammer markalı, ısı geri dönüşüm sistemli ve çevre dostu 111 metre uzunluğunda 2 adet tünel fırın ve 1 adet Bricesco kamara fırın ile dünya standartlarında, uzun ömürlü ürünler elde edilmektedir.

Seramik sağlık gereçleri üretim teknolojilerinde dünyanın önde gelen firmalarından olan İtalyan Sacmi ve Gaiotto marka, ileriye teknolojiye sahip 5 adet sırlama robotu ile üretimde otomasyon sağlanmaktadır.

Hammaddenin ürüne dönüştürülmesi, İtalyan Sacmi ve Türk Ukcast marka, bilgisayar kontrollü ve otomatik sistemli 19 adet basınçlı döküm makinesi ile sağlanmaktadır.

Doğal gaz ile elektrik üretimi esnasında oluşan ısıyı, sıcak su elde edilmesinde kullanarak, üretime tekrar dahil eden dönüşüm teknolojisi ile, Türkiye’de ilk atık ısıyı enerjiye dönüştüren ilk markadır.

Yeni yatırımlarla sürekli güncellenen teknolojik ekipmanlar, işini tutku ile yapan ve insanların hayatına değer katmaya çalışan, her biri alanında uzman çalışanlar sayesinde, tüm Creavit ürünleri dünyanın dört bir yanında güvenle kullanılmaktadır.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM