career banner img
Creavit'te Kariyer

Creavit, 1960'lı yıllarda küçük bir atölyede mozaik tuvalet taşı üreterek başladığı yolculuğuna, 5 kıtada 65 ülkede boy gösteren, yarım asırlık tecrübesi ve 1000'den fazla çalışanıyla banyo sektörüne yön veren bir marka olarak devam etmektedir.

Yeni yatırımlarla hedeflerini sürekli büyüten ve Türkiye’yi dünya çapında temsil eden markalardan biri olan Creavit, banyolara şıklık, tasarruf, hijyen katan ve hayatı kolaylaştıran ürünlerini Türkiye’de ve dünyada daha fazla insana ulaştırmak için en değerli kaynağın yine “insan” olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.

Creavit’in tüm kademelerindeki personeli, koordineli ve iletişime açık bir şekilde, şirket hedeflerine yönelik çalışmaktadır. Şirket içi eğitimlerin yanında; çalışanlar, lisans ve doktora eğitimleri için burs imkânlarıyla teşvik edilirken, Yönetici Geliştirme Programı ile de başarılı yönetici adayları belirlenerek eğitimden geçirilmektedir. Yurt genelindeki yetkili servislere, ürün gamı ve teknik özelliklere dair seminerler düzenlenirken, tasarımların üretimi ve montajı hakkında da düzenli eğitimler verilmektedir. Creavit, yetkin çalışanların ve nitelikli insan kaynağının markasına kattığı değerden hareketle, çalışanlarının gelişimini desteklemekte ve en verimli ortamı yaratmak için çalışmaktadır.

633
Toplam
Çalışan Sayısı
120
Beyaz Yakalı
Çalışan Sayısı
% 10
Kadın
Çalışan Sayısı
% 17
Üniversite Mezunu
Çalışan Sayısı
Açık Pozisyonlar
TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Kariyer.net üzerinden iş ilanlarını görüntülemek için tıklayınız.
CREAVIT LINKEDIN
Şirketimiz hakkındaki güncel bilgilere, iş ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.
Genel Başvuru

Henüz seçilmedi

Çalışanların gözünden Creavit

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM