about us - design banner
Creavit Tasarım Felsefesi
Her görüşte heyecan uyandırırken, aynı zamanda ihtiyaçlara da çözüm getiren özgün tasarımların gücüne inanan Creavit, bünyesindeki genç ve yaratıcı tasarım ekibi ile dünya banyolarında ikon haline gelmiş birçok ürün hayata geçirdi. Tasarıma verdiği önemi, bugüne kadar her biri alanında marka olmuş ulusal ve uluslararası tasarımcılarla birlikte çalışarak da gösteren Creavit, ödüllü tasarımlara sahip bir çok ürünün de altına imza attı. Ayrıcalıklı ve şık tasarımları, ihtiyaçlara cevap veren kullanışlı banyolara dönüştüren Creavit’in çalıştığı ünlü tasarımcılar:
img
Tasarımcılar
img
Maurizio Duranti
1949 yılında Floransa’da doğan ve Milano’da Genoa Mimarlık Fakültesi’nde ve Avrupa Tasarım Enstitüsü’nde profesyonel eğitmen olarak görev alan Maurizio Duranti, Creavit için Slim serisini tasarladı. Kişisel birçok sergi açan, 1996, 1997, 1998, 2003 ve 2005 yıllarında Amerika’daki “İyi Tasarımlar ödülleri”nden bir çok başarı belgesi alan ve bir çok tasarım ödülü bulunan Maurizio’nun tasarladığı bir çok eser şu anda dünya üzerinde tanınmış müzelerde sergileniyor.
Defne Koz
Dünyaca ünlü Türk tasarımcı Defne Koz, Chicago’da bulunan ödüllü inovatif stüdyo Koz Susani Design’ın eş kurucusu ve ortağıdır. Creavit için Foglia serisini tasarlayan Defne Koz, doğadan aldığı ilhamı, Creavit felsefesi ile bir araya getirerek, banyolara yeni bir soluk getirdi. Defne Koz’un Creavit için tasarladığı Foglia serisi, Bigsee Product Design Award 2019 ve IDA Design Awards 2019 Honorable Mention ve A Design Award 2019’da, Banyo Mobilyaları ve Seramik Sağlık Gereçleri kategorisinde Gümüş ödüle sahip oldu. Defne Koz hayata geçirdiği projelerle, uluslararası alanda çok önemli başarılara imza atarak sayısız ödülünde sahibi oldu.
img
img
Seda Palanduz
Creavit için Bevel armatür serisini tasarlayan Seda Palanduz, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri ürünleri tasarımı bölümünden birincilikle mezun oldu. Aralarında; Design Turkey Good Design Award; Plus X Design Awards, A’design Platinium Design Award gibi ulusal ve uluslararası arenada prestijli Kabul edilen 10’dan fazla ödülün sahibi Seda Palanduz; Bevel tasarımı ile evleri ulaşılabilir şıklıkla buluşturdu.
Creavit Design Team
Creavit bünyesinde yer alan genç ve dinamik bir ekipten oluşan Creavit Design Team, Creavit’in dünyada milyonlarca eve ulaşan şık, fonksiyonel ve ödüllü ürünlerinin altına imza atıyor. Bugüne kadar dünyada yüzbinlerce banyoya giren Free klozet, doğanın kusursuz tasarımından ilham alan Spiral lavabo, 5 mm tamamen ince hatlara sahip Ultra ve Loop lavabo, A Design Award ödüllü çocuk banyosu Ducky gibi birçok tasarıma imza atan Creavit Design Team, Türk tasarımcısının sahip olduğu vizyonu, dünya banyo modasına yön vererek gösteriyor..
img
Ödüllü Tasarımlar

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM