bannerres
BOTANİK
ALAN
HAYVANAT
BAHÇESİ
ARKEOLOJİ VE ETNOGRAFYA MÜZESİ
yasamparki

Creavit, birlikte yaşamanın, saygının ve değerlerimizin asla yitip gitmediği bir dünyaya sahip. Bu dünyanın yansıması ise Creavit Yaşam Parkı. Benzersiz bir örnek olan Creavit Yaşam Parkı, üretim tesisinin de içerisinde yer aldığı açık işletme alanının 30 dönümlük bölümünde Hayvanat bahçesi, Botanik Alan ile Arkeoji ve Etnografya Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor. 80 farklı türden 1000 hayvan, yüzlerce çeşit bitki ve çiçeğin yaşam alanı aynı zamanda 1311 tarihi eser, Creavit ile özenle korunuyor, bakılıyor.

Büyükten küçüğe tüm doğa severlere açık olan bu alanda ziyaretçiler gönüllerince; hayvanların ve doğanın güzelliğini birebir yaşayarak, dünyamız için taşıdıkları önemi canlı canlı gözlemliyor. Creavit kazandıklarını çevre halkı ile dönüştürerek paylaşıyor.

Hayvanat Bahçesi ve Botanik Alan

Creavit, üretim tesislerini 1000’den fazla canlı ile paylaşarak dünyasının genişliğini ve derinliğini ziyaretçilerine gösteriyor. Hayvanat bahçesinde serbest dolaşan hayvanlar ve yüzden fazla bitki türü ile 600’den fazla çalışanın iç içe yaşadığı bir ortamda birlikte yaşamanın güzelliğini ve saygı ile gerçekleşebileceğini gözler önüne seriyor.

yasam3
yasam2

Çanakcılar Arkeoloji ve Etnografya Müzesi

Müzeler, toplumların yaşayan hafızalarıdır. Şirketler grubumuzun Onursal Başkanlarından Sayın Mithat Çanakcı’nın yıllar süren yoğun çabaları ile oluşturulan Çanakcılar Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı özel müzeler statüsünde hizmet vermektedir. Yaşadığı toplumla yan yana olmaktan gurur duyan Creavit, hafta içi gündüz vakitlerinde hafızalarına yatırım yapmak isteyen herkesi hiçbir ücret ödemeden Creavit Yaşam Parkı’nı ziyaret etmeye davet ediyor.

DAHA FAZLASI

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM