mainimg
mainimg
Ante Kombin

Creavit’in modern banyolar için tasarladığı Ante, minimal çizgisine güç katan belirgin hatları, antrasit rengi ve aydınlatmalı çekmecesi ile beklentilerin fazlasıyla üzerinde.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
80 cm’lik alt modüle sahip Ante, lake kaplaması sayesinde suya ve neme karşı uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor. Banyo ortam ışığının yetmediği anlarda, çekmece içi LED aydınlatması ile daha fazla ışık sağlayarak tüm eşyaları rahatça bulabilmeye olanak sağlıyor. Ayrıca Ante’nin hatları ile mükemmel uyum sağlayan dokunmatik LED aydınlatmaya sahip Epic ayna, banyoda ortamın aydınlanmasına katkı sunuyor.
mainimg
Lavabo ve Klozet

Ante banyo mobilyasını tamamlayan 80 cm’lik İpek lavabo ve köşeli hatlara sahip Sorti asma klozet, Creavit’in şık ve kullanışlı kombin alternatiflerinden biri olarak banyolardaki yerini alıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür ve Aksesuarlar

Ante kombini tamamlayan şık detaylardan biri olan Nero lavabo armatürü, sağlıklı ve uzun ömürlü pirinç gövdeye ve kireç temizlemeyi kolaylaştıran perlatöre sahip. Kombinin aksesuar serisi ise; klozet fırçalığı, havluluk ve sabunluktan oluşan Planet serisi.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM