mainimg
mainimg
Creta Kombin

Creavit’in modern hatlara sahip banyo kombinlerinden biri olan Creta, beyazın saflığını siyah detaylarla ön plana çıkararak, banyoların ferah ve geniş görünmesini sağlıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
Creta, modern beyaz tasarımı ile banyosunda doğallık, sadelik ve sakinliği tercih edenlere sesleniyor. Beyaz lake kaplama yüzeyi ile suya ve neme dayanıklı Creta banyo mobilyası takımı, 100 cm’lik, çekmece içi LED aydınlatmaya sahip, bas aç kapaklı alt modülü ile, banyoda kullanılan pek çok eşya için ihtiyaç duyulan saklama alanını sunuyor. Alt modülüne ek olarak, geniş saklama hacmine sahip boy dolabı ve LED aydınlatmalı ayna modülü de, Creta’nın kullanışlı özellikleri olarak ön plana çıkıyor.
mainimg
Lavabo ve Klozet

Özel tasarlanmış 100 cm’lik Creavit Su lavabo ile ferah tasarımını devam ettiren Creta banyo takımı, Free asma klozet ile modern çizgisini banyonun her yerine taşıyor. Ayrıca asma klozetlerde kullanılan ve duvar içine yerleştirilerek banyonun daha şık ve geniş görünmesini sağlayan gömme rezervuar seti, şık Spa kumanda paneli ile kombin ediliyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür

Creta banyo moilyası takımında kullanılan Creavit Sharp lavabo armatürü, minimal ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Krom, altın, siyah ve mat siyah seçenekleri sayesinde mobilya takımı ile istenilen renkte kombin edilebilen Sharp, sağlıklı ve uzun ömürlü pirinç malzemesi, kireç temizleme sistemli perlatörü ve şık tasarımıyla seriyi tamamlıyor.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM