mainimg
mainimg
Drop Kombin

Creavit’in banyolara dinginlik getiren banyo kombini Drop, su damlasından ilham alan tasarımı ile doğallığı banyoda yaşatıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
Damla formundaki lavabo ve bu formla uyum sağlayan yumuşak köşeleri ile huzurlu bir banyo yaratan Drop 120 alt modül, lake kaplaması sayesinde suya ve neme karşı tam koruma sağlıyor. Alt modülde yer alan yavaş kapanır bas-aç kapaklı çekmece, kullanışlı bir depolama alanı sunuyor. 130 cm yüksekliğe sahip lake kaplama Drop boy dolabı, aynalı kapağı ve kullanışlı rafları ile ön plana çıkıyor. Drop alt modül ve boy dolabı, parlak beyaz ve antrasit renk alternatiflerine sahip.
mainimg
Klozet ve Lavabo

Drop mobilyaların yumuşak hatlı çizgisi, Dream Plus duvara dayalı klozet ile devam ediyor. Kombinde yavaş kapanan kapağa sahip klozet ile birlikte, damla şeklinde akıcı tasarıma ve geniş bir tezgah alanına sahip 120 cm’lik Damla serisi lavabo yer alıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür ve Aksesuarlar

Drop kombinde, minimal sadeliği devam ettiren Creavit Bloom beyaz armatür kullanılıyor. Aksesuarlar ise; diş fırçalığı, havluluk ve sabunluktan oluşan Neo serisi.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM