mainimg
mainimg
Flat Kombin

Creavit’in premium banyo mobilyalarından biri olan Flat, modern banyolar için ikonik bir ürün sunuyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
160 cm’lik Palazzo renk lake kaplama gövdeye sahip Flat, suya dayanıklı geniş granit tezgahı ile göz dolduruyor. Tezgah ve gövde birleşiminde kullanılan ayna detayı, tasarımdaki özeni ve detaylı işçiliği ön plana çıkarıyor. 100cm’lik yuvarlak aynası ile kullanıcısına ekstra geniş bir görüş sağlayan Flat, dokunmatik led aydınlatması sayesinde ortam ışığından bağımsız, tatmin edici bir kullanım deneyimi sunuyor. Gündelik kullanılan kişisel bakım, sağlık ve kozmetik ürünleri için geniş granit tezgahı sayesinde bolca alan özgürlüğü sunan Flat, 160 cm’lik bas-aç çekmeceli alt modülü, çift kapak çekmece ve raflı boy dolabı sayesinde geniş saklama alanı alternatiflerini birlikte sunuyor. Flat’in led aydınlatma özelliğine sahip çekmeceleri ise Creavit’in sunduğu kolaylıklardan bir diğeri.
mainimg
Lavabo

Flat’in premium tarzını, tamamen ince kenar teknolojisi ile üretilen ve büyük ilgi gören yeni lavabo serisi Loop’un 60 cm’lik modeli tamamlıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür

Creavit’in premium seri ürünlerinden bir diğeri olan ve dünyaca ünlü Türk tasarımcı Defne Koz tarafından tasarlanan Foglia’nın şık armatürü, Flat’in şık çizgileri ile akıcı bir birliktelik oluşturuyor.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM