mainimg
mainimg
Legno Kombin

Legno kombin ile son dönemin trend tasarım yaklaşımı olan İskandinav tarzını banyolara taşıyan Creavit, doğal ahşap, metal ve seramiğin uyumuyla modern bir banyo deneyimi yaşatıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
İskandinav stilinin belirleyici renklerinden biri olan beyaz, Legno banyo mobilyası takımında baskın renk olarak kullanılıyor. Aydınlık, ferah, sade ama tarz sahibi bir banyo isteyenlere seslenen Legno, mat siyah metal platform ve cilalı doğal kayın ayaklardan oluşan alt modülü, 70 santimetrelik mat siyah çerçeveli kare aynası ve dar banyolar için efektif saklama çözümü sunan banyo dolabı ile tamamlanıyor.
mainimg
Lavabo ve Klozet

70 santimetrelik kübik hatlara sahip minimal lavabo Next ile tasarım çizgisini seramik ürünlerde de devam ettiren Legno, minimal hatlara sahip Free Rim-Off asma klozet ile hijyeni de ön planda tutuyor. Kanalsız tasarıma sahip Creavit Free Rim-Off asma klozet, kanalsız iç haznesi sayesinde bakteri barınımını engelliyor, asma gövdesi ile tüm banyo zemininin kolayca temizlenmesini sağlıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür

Siyahın en güzel tonlarından olan mat siyah, Sharp armatür ile Legno banyo mobilya takımına tarz katıyor. Dekorasyonu tamamlayan en önemli parçalardan biri olan mat siyah Sharp armatür, sağlıklı ve uzun ömürlü pirinç malzemesi, kireç temizleme sistemli perlatörü ve modern tasarımıyla Creavit’in dikkat çeken ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM