mainimg
mainimg
Link Kombin

Creavit’in modern banyo mobilyalarından Link, yalın minimal çizgileri, farklı renk kombinasyonları ile yeni nesil banyolar için ideal bir seçenek.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
80 cm’lik alt modül, üst modül ve boy dolabından oluşan Link mobilyalar, arkadya, arkadya-antrasit ve arkadya – beyaz renk alternatiflerine sahip. Tüm modellerinde yavaş kapanan kapak özelliği bulunan Link, üst modülde yer alan entegre aynası ve bas –aç kapaklı dolabı ile oldukça kullanışlı.
mainimg
Lavabo ve Klozet

Link kombini oluşturan diğer parçalar, İdeal serisinden 80 cm’lik mobilya uyumlu lavabo ve Mare duvara dayalı Rim-Off klozet. Kanalsız tasarımı ile bakteri barınımı için uygun ortam oluşmasını engelleyen, temizliği kolaylaştıran ve temizlik sırasında tasarruf sağlayan Rim-Off klozet, Link’in modern tarzına eşlik etmekte.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür ve Aksesuarlar

Siyahın en güzel tonlarından olan mat siyah, Sharp lavabo armatürü ile Link banyo takımına tarz katıyor. Dekorasyonu tamamlayan en önemli parçalardan biri olan mat siyah Sharp armatür, sağlıklı ve uzun ömürlü pirinç malzemesi, kireç temizlemeyi kolaylaştıran perlatörü ve modern tasarımıyla oldukça dikkat çekici. Planet serisinin mat siyah aksesuarları da, Link’in şık ve kullanışlı detayları arasında yer alıyor.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM