mainimg
mainimg
Mask Kombin

Creavit’in geniş banyolar için tasarladığı premium serilerden biri olan Mask, tasarımı ve detayları ile banyoda tarzın ve şıklığın yeni simgesi.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
Mask, 100 cm’lik alt modüle ve kullanışlı bir boy dolabına sahip. Kayın-parlak beyaz ve kayın- parlak siyah renk kombinasyonuna sahip modüller, lake kaplama sayesinde suya ve neme karşı da dayanıklı. Mask kombinin 100 cm’lik dokunmatik LED aydınlatmalı aynası, geniş görüş alanı ile derinlik hissini arttırmakta, keyifli bir kullanım deneyimi sunmakta.
mainimg
Lavabo ve Klozet

Mask kombinde, mobilya uyumlu 100 cm’lik Su serisi lavabo yer alıyor. Her iki tarafında geniş tezgah alanına sahip Su serisi lavabo ile birlikte Mask kombinin kullanışlı bir diğer ürünü ise Free asma klozet. Şık ve modern bir görünüme sahip ürün, asma gövdesi sayesinde, banyo zemininin tamamen temizlenmesine olanak sunduğu için hayatı kolaylaştırıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür ve Aksesuarlar

Mask kombinde, Creavit’in en çok tercih edilen armatürlerinden biri olan Avangart krom lavabo armatürü kullanılıyor. Klasik şıklığı zarif detaylarla yansıtan Avangart, tamamen pirinç malzeme ile üretilmekte. Dekorasyonun önemli bir detayı da aksesuarlar. Mask kombinde, Planet serisi aksesuarlar önemli yer tutmakta.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM