mainimg
mainimg
Mass Kombin

İster dar ister geniş, tüm banyolar için dekorasyon alternatifi sunan Mass kombin, banyoda koyu renk sevenlere sesleniyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
Mass kombinde yer alan alt modül ve boy dolabı, parlak belly ve parlak siyah renk kombinasyonu ile sunuluyor. Alt modül, 50-60 ve 70 cm’lik alternatifleri ile tüm banyolarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Mass boy dolabı ve alt modül, bas-aç kapak özellikleri sayesinde banyolara modern bir görünüm de katıyor.
mainimg
Lavabo ve Klozet

Mass kombinde kullanılan Next serisi uyumlu lavabolar, alt modüllerle uygun şekilde 50, 60 ve 70 cm’lik seçeneklere sahip. Mass kombinde klozet tercihi ise duvara dayalı Sorti oluyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür ve Aksesuarlar

Creavit’in akılcı çözümlerinden biri olan Slope armatür, Mass kombine kullanışlılık katıyor. Eğimli tasarımıyla suyun en verimli şekilde kullanılmasını, kolay değişebilen perlatörü sayesinde ise, armatür ucunda biriken kirecin kolayca temizlenmesine olanak sağlıyor. Kombinde kullanılan tuvalet kağıtlığı ve havluluk gibi aksesuarlar ise Regale serisinden.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM