mainimg
mainimg
Piano Kombin

Asil siyahın, göz alıcı Creavit tasarımlarıyla buluşmasının sonucunda ortaya çıkan Piano kombin, havalı banyoların olmazsa olmaz unsuru olarak dekorasyon tercihleri arasındaki yerini alıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
100 cm’lik afromozya-parlak siyah alt modül ve entegre çamaşır sepetli boy dolabından oluşan Piano mobilyalar, mdf lam üzeri lake kaplama ile hem şık, hem de suya ve neme karşı dayanıklıdır. Alt modülü tamamlayan granit tezgah, Piano’nun güçlü duruşunu pekiştirirken, yavaş kapanan çekmeceleri konfordan ödün vermek istemeyenler için idealdir. Piano’nun 100 cm’lik led aydınlatmalı aynası ve etajeri, göz alıcı ve kullanışlı detaylar olarak dekorasyon tarzını yansıtıyor.
mainimg
Lavabo ve Klozet

Piano’nun eşsiz kombinasyonu, tezgahaltı lavabo ve Antik asma klozet ile mükemmel bir banyo tarzı oluşturuyor. Antik asma klozetin bağlı olduğu gömme rezervuar, banyoda hem şık bir görüntü oluşturmakta, hem de tüm zemini temizleyebilme imkanı verdiğinden, hijyen açısından da oldukça önemlidir.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür ve Aksesuarlar

Piano banyo takımında krom rengiyle Sharp lavabo armatürü yer alıyor. Şık ve modern tasarıma sahip Sharp armatür, sağlıklı ve uzun ömürlü pirinç malzemesi, kireç temizlemeyi kolaylaştıran perlatörü ve şık tasarımıyla seriyi tamamlıyor. Piano kombini tamamlayan Planet aksesuar serisi ise; klozet fırçalığı, tuvalet kağıtlığı ve havluluktan oluşuyor.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM