mainimg
mainimg
Pion Kombin

Creavit’in modern hatlara sahip banyo mobilyası takımı Pion, beyaz ve doğal ahşabın ahengini banyolara taşıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
Pion, keskin köşeler yerine yumuşatılmış kesitleri ile, banyosunda doğallık, sadelik ve sakinliği tercih edenlere sesleniyor. Beyaz lake kaplama yüzeyi ve doğal kayın detaylarıyla yüksek neme dayanıklı Pion banyo mobilyası takımı, 120 cm’lik, gizli ve tam açılır çekmece özelliklerine ek olarak, çekmece içi seperatöre sahip alt modülü ile, banyoda kullanılan pek çok eşya için ihtiyaç duyulan saklama alanını sunuyor. 120 cm’lik alt modülüne ek olarak, geniş saklama hacmine sahip boy dolabı ve özel çerçevesi sayesinde etajer özellikli kullanılabilen dokunmatik LED aydınlatmalı ayna modülü de, Pion’un fonksiyonel özellikleri olarak ön plana çıkıyor.
mainimg
Lavabo ve Klozet

Creavit tarafından özel olarak tasarlanan 120 cm’lik yumuşak hatlara sahip Drop lavabo ile tasarım bütünlüğünü devam ettiren Pion banyo takımı, Mare Rim-Off asma klozetin yumuşak hatlarıyla tamamlanıyor. Ayrıca Mare’nin 4,5 ve 6 lt su kullanım alternatifi sunan rezervuarı, su tasarrufu yapma imkanı da sağlıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür

Pion banyo moilyası takımında kullanılan Creavit Bloom lavabo armatürü, minimal ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Beyaz ve krom kombinasyonu ile diğer ürünlerle tam uyum sağlayan Bloom armatür, sağlıklı ve uzun ömürlü pirinç malzemesi, kireç temizleme sistemli perlatörü ve şık tasarımıyla seriyi tamamlıyor.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM