mainimg
mainimg
Pion Plus Kombin

Şehir hayatına kolay uyum sağlamanın altın kuralı, dar mekanları konfordan ödün vermeksizin efektif kullanabilmek... Pion Plus banyo mobilyası, modern şehirli yaşam tarzını, banyolara yansıtıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
Banyo Mobilyası
Pion Plus, dar banyolarda kullanışlı ölçüleri ile yerden tasarruf sağlarken, sunduğu saklama çözümleriyle banyolara düzen getiriyor. Minimal tasarımı ve yumuşak hatlarıyla dar banyoları rahatlatırken, dokunmatik LED aydınlatmalı aynası ile mekana derinlik kazandırıyor. Yavaş kapanır gizli çekmecesi ve geniş boy dolabıyla da efektif çözümler sunuyor. Mat beyaz lake ve koyu gri kontrastlı minimal görüntüsü ile tasarımda modern çizgiler arayanlara sesleniyor.
mainimg
Lavabo ve Klozet

Pion Plus banyo mobilyası ile uyumlu 60 cm’lik Creavit Ultra lavabo, ince kenarları ve minimal hatları ile, Pion Plus’ın efektif kullanım özelliklerine eşlik ediyor. Pion Plus’un yumuşak hatları, Creavit’in yeni nesil modern asma klozetleriden Mare ile hayalinizdeki banyoyu oluşturuyor.

ÜRÜNÜ İNCELE
mainimg
Armatür

Pion Plus’ın kontrast tonlarıyla uyumlu olan ve dekorasyonu tamamlayan en önemli parçalardan biri olan mat siyah Sharp armatür, sağlıklı ve uzun ömürlü pirinç malzemesi, kireç temizleme sistemli perlatörü ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM