Banyoda Aradığınız
Her Şey Elinizin
Altında

ELATA
Creavit’in şıklığı fonksiyonellikle bir araya getirdiği banyo mobilyalarından en yenisi Elata, masif tezgahı ve özellikli saklama alanları ile yeni nesil banyolarda kullanışlı yaşam alanları yaratıyor.
ÜRÜNÜ İNCELE
Kişisel eşyalar için
özel saklama alanları
Elata’nın alt modülünde yer alan çekmece; saç kurutma makinesi, saç fırçası, saç maşası gibi banyoda saklanması problem olan eşyalar için özel bir saklama alanı sunuyor. Dikey olarak yerleştirilebilen eşyalar, özel bölmesinden kolayca alınabiliyor ve her zaman elinizin altında duruyor. Ayrıca alt modülde yer alan dolap alanı da, geniş iç hacmi sayesinde, diğer eşyalarınız için pratik bir saklama alanı sunuyor.
Hem şık hem kullanışlı
Elata’nın masif tezgahı, uzun ömürlü kullanım süresinin yanında banyoya şık bir görünüm de katıyor. Diş fırçası, diş macunu gibi gibi gündelik eşyaların konulduğu etajeri, aynı zamanda havluluk işlevi de görüyor. Geniş dokunmatik LED aydınlatmalı aynası ise, daha fazla ışığa ihtiyaç duyulan anlarda, tek bir dokunuşla ortamı aydınlatıyor.

ÜRÜNÜ İNCELE

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM