Temassız Hayatın
Temassız Çözümleri

FOTOSELLİ ÜRÜNLER
Creavit, hijyenin ve mesafeli yaşamın, hayatımızın en önemli önceliği haline geldiği bu yeni dönemde, fotoselli ürünleri ile bireysel kullanım alanlarından, toplu kullanım alanlarına kadar tüm ıslak mekanlarda temassız ve sağlıklı bir deneyim sunuyor.
Ev
Okul
Hastane
Otel
AVM
CREAVİT FOTOSELLİ ÜRÜN AİLESİ
Fotoselli Armatürler
Şık tasarımları ve üstün kaliteleri ile hem bireysel hem de toplu alanlarda teması sıfıra indirerek güvenli bir kullanım sunar. Kalem pille çalışabilen armatürler, ister banyoda ister mutfakta, tüm ıslak mekanlarda güvenle kullanılabilir.
ÜRÜNLERİ İNCELE
Fotoselli Kumanda Panelleri
Klozet kullanılan tüm alanlarda, elektrikli ve pilli model alternatifleri ile maksimum hijyen ve pratiklik sağlar. Farklı renk seçenekleri ile banyolara tarz katar.
3’ü 1 Arada Değişim Seti
Creavit’in yenilikçi ürünü Değişim Seti ile Creavit mekanik gömme rezervuarlar fotoselli hale gelir. Creavit Değişim Seti’nin montajı sırasında duvarlar hiçbir şekilde kırılıp yıkılmaz. Montaj esnasında yalnızca kumanda panelinin ve rezervuarın içerisinde bulunan motorun köprü yerine entegre edilmesi yeterli olur.
Fotoselli Pisuvarlar ve Pisuvar Kontrol Panelleri
img
Creavit fotoselli pisuvarlar, okul, AVM, hastane gibi hijyenin oldukça önemli olduğu toplu alanlarda temassız, sağlıklı kullanım imkanı sunar. Standart pisuvarlar içinse, sıva üstü kolay montaj ve kalem pille çalışabilme özellikleri ile temassız bir çözüm sunan creavit’in fotoselli pisuvar kontrol panelleri tercih edilebilir.
ÜRÜNLERİ İNCELE

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM