img

Daha Geniş Daha Konforlu

Standart boyutlardaki klozetler vücut yapınıza uygun değilse ve ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, 6 cm daha geniş ölçülere sahip Creavit Grande Klozet tam size göre.
Grande
XL Klozet
img
img
Standart
Klozet
Hem konforlu hem şık

42 cm’lik geniş oturma alanı ile konforlu bir banyo deneyimi yaşatan Grande Klozet, yavaş kapanan kapağı ile kullanım kolaylığı da sunar. Büyük ebatlara sahip olmasına rağmen, zarif tasarımıyla banyolara şıklık katar.

Standart klozetlere göre 6 cm daha geniş tasarımıyla, özel ihtiyaçları olanlar için rahatlığı banyoya taşıyan Grande klozet, fonksiyonelliği ile hayatı kolaylaştırır.

img
Barış S.
Basketbol Oyuncusu
Barış profesyonel olarak basketbol oynuyor. Boyu oldukça uzun ve vücudu yapılı. Vücut ölçülerine uygun olduğu için, konforlu bir deneyim sunan Creavit Grande XL klozeti kullanıyor.
img
Sema O.
Diyetisyen
Sema, mesleği gereği kilo problemi yaşayan ve sağlıklı beslenmek isteyenlere yardımcı oluyor. Muayenehanesine gelen hastalara, ihtiyaç duydukları konforu sunabilmek için Grande XL klozeti tercih etti.
img
Begüm Z.
Anne Adayı
Begüm 4 aylık hamile. Hamilelik süreci boyunca normalden daha sık kullancağı için ve zamanla vücut ölçülerinde değişim olacağı için, klozetinin daha geniş ve konforlu olmasını istedi. Creavit Grande XL klozeti tercih etti.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM