ÜRÜNÜ İNCELE

Hijyenin birinci öncelik haline geldiği bu günlerde, 50 yılı aşkın süredir seramik sağlık gereçleri başta olmak üzere, banyoya dair pek çok ürün grubunu kullanıcıları ile paylaşan Creavit, sürekli gelişen ve değişen beklentilere, banyodaki teknolojik yeniklerle çözüm sunmaya devam ediyor.

Su olmadan tuvalet sonrası temizliğin mümkün olmayacağının bilimsel kanıtlarının tekrar gündeme gelmesi, dünya çapında taharet musluklu ürünlerin tercihini arttırdı. Creavit bu kategoride geliştirdiği ister soğuk, ister sıcak-soğuk su ayarlı entegre taharet musluğu teknolojisi ile hijyeni ve konforu bir arada sunuyor.

Creavit, geliştirdiği kanalsız klozet teknolojisi Rim-Off ile, klozet içerisinde temizlik esnasında ulaşılması güç yüzeyleri minimize ediyor, iç haznede erişilmeyen yüzey bırakmayarak, bakteri ve türevi zararlı oluşumlar içim elverişli ortam oluşmasına engel oluyor.

Tek hareket ile zorlanmadan çıkartılabilen tak-çıkar kapak özellikli Creavit klozet kapakları ile, temizlik sırasında tüm yüzeyler kolayca temizlenebiliyor. Creavit bununla birlikte, banyoda belki de en çok temas halinde olduğumuz yüzeylerin başında gelen klozet kapaklarında, antibakteriyel özelikli droplast malzemeden olanların tercih edilmesini öneriyor.

Banyoda hijyenin kilit faktör olduğunu savunan Creavit, ürünlerinin uygulandığı ortamın da hijyenik olması için çözümler sunuyor. Creavit asma klozetler, yere değmeyen duvara monte yapıları sayesinde temizlik sırasında tüm yüzeylere erişim olanağı sunuyor. Böylece banyo zemininde de temizlenmeyen alan kalmıyor.

Creavit, sırlamada kullandığı ve TSE başta olmak üzere bağımsız kuruluşlar tarafından onaylı özel Creavit hijyen teknolojisi sayesinde, seramik yüzeylerde bakteri barınımını %99 oranında azaltmaya yardımcı oluyor.

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM