Bir duş sisteminden
çok daha fazlası
OCEAN

Bir duşta ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada sunan Ocean Duş Sistemi, entegre etajer-havluluk ve termostatik tuşlu kumanda paneli ile duş keyfini katlıyor. Şık tasarımı ve dayanıklı yapısıyla, banyolara Creavit ayrıcalığını taşıyor.

Kireç yok, kesintisiz
duş keyfi var

Ocean Duş Sistemi, el ve tepe duşunda bulunan kireçlenmeyi önleyici özel mekanizma sayesinde, uzun yıllar boyunca kesintisiz duş keyfi sunar.

Her açıdan su

Geniş kare tepe duş başlığı ile şelale altında duş alma etkisi yaratan Ocean’ın 150 cm uzunluğundaki 2 fonksiyonlu el duşu ile suyun rahatlatıcı etkisini her açıdan yaşayabilirsiniz.

Aradığınız her şey
elinizin altında

Duş jeli, şampuan gibi kişisel bakım malzemeleri için ayrılan ve istediğiniz an kolayca ulaşabileceğiniz özel bir alan ile duş keyfinize konfor katar.

Parmaklarınızın
ucundaki duş deneyimi

Ocean, sadece butonlara dokunarak, tepe duşu, el duşu ve duş çıkışı arasında seçim yapmanıza veya üçünü birden aynı anda kullanmanıza olanak sağlar.

Yenilikçi bir fikirle,
sıcak ve soğuk arasında
mükemmel denge

Termostatik armatür ile su ısısını ayarlama imkanı sunan Ocean, duş boyunca suyun istenilen sıcaklıkta sabit tutulmasını sağlar.

Su. Dilediğiniz
her yerde.

Ankastre duş çıkışı ile farklı ihtiyaçlarınız için konforlu kullanım sunar.

ÜRÜNÜ İNCELE

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM