img
Suyla keyifli - estetik - tasarruflu
bir buluşma
CREAVİT ARMATÜRLER
Creavit'in farklı beklentileri ve ihtiyaçları karşılayan armatür serileri, yaşam alanlarına estetik, sağlık ve tasarruf katıyor.
Şıklığın ulaşılabilir hali
BEVEL ARMATÜR SERİSİ
Bevel Armatür Serisi ile modern tasarım ve konfor evin her köşesinde.
Ulaşılabilir şıklık
Şık tasarımı ulaşılabilir kılan Bevel armatür, modern çizgileri ve dayanıklı yapısı ile mutfaktan banyoya kadar evin her köşesine Creavit ayrıcalığı katar.
img
Suya yön veren tasarım
Bevel oynar mafsallı mutfak armatürü, suya istenilen şekilde yön vermeyi sağlayan oynar mafsalı ile kullanım kolaylığı sunar.
Hijyen sağlayan detaylar
Tamamen pirinçten oluşan gövdesiyle suyun tadını, kokusunu ve rengini bozmayan Bevel'in yapısındaki tüm malzemeler, suyu en doğal haliyle sunmak için özenle seçilmiştir.
img
Kendi küçük, kolaylığı büyük
SLOPE LAVABO ARMATÜRÜ
Creavit tarafından özel olarak tasarlanan Slope lavabo armatürü, eğimli yapısı sayesinde suyun en mükemmel şekilde elinize ulaşmasını sağlar.
Hayatı kolaylaştıran eğim
Slope lavabo armatürünün eğimli yapısı, çıkış ucunun su gideri hizasına yakın olmasını sağlar. Böylece kullanım esnasında, lavabodan ve akan sudan maksimum şekilde verim alınmasına yardımcı olur.
Kolayca çıkarılabilen perlatör
Slope lavabo armatürünün perlatörü, sadece bir madeni para ile kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Böylece, aşırı kireçli sularda, perlatörde kireç birikmesi sonucu oluşan tıkanmaların önüne geçilir.
img
img
Temas yok, hijyen var
FOTOSELLİ ARMATÜRLER
Creavit, hijyenin ve mesafeli yaşamın, hayatımızın en önemli önceliği haline geldiği bu yeni dönemde, fotoselli ürünleri ile bireysel kullanım alanlarından, toplu kullanım alanlarına kadar tüm ıslak mekanlarda temassız ve sağlıklı bir deneyim sunar.
Suya ulaşmanın en güvenli yolu
Creavit fotoselli armatürler, üstün hareket algılama teknolojileri ile hem bireysel hem de toplu alanlarda teması sıfıra indirerek güvenli bir kullanım sunar.
Her ihtiyaca uygun
Ihtiyaca göre tek su girişli veya çift su girişli olarak tercih edilebilen fotoselli armatürler ayrıca farklı model ve çıkış ucu uzunluğu alternatiflerine de sahiptir.
img
img
Banyoda renkli bir dünya
SHARP ARMATÜR SERİSİ
Farklı renk alternatifleriyle yaşam alanlarını kişiselleştirme olanağı sunan Sharp armatürler, geniş model yelpazesi ile banyodan mutfağa tüm ıslak alanlardaki ihtiyaçlarınıza çözüm sunar.
img
Çok renk, çok seçenek
Krom, altın, kırmızı, mat siyah ve rose gold gibi birçok farklı renk seçeneğine sahip olan Sharp armatürler, kullanımıyla olduğu kadar görüntüsüyle de keyifli bir deneyim yaşatır
img
Su tasaruffunun kolay yolu
CITY ARMATÜR SERİSİ
Lavabo, banyo ve mutfak armatüründen oluşan Creavit City serisi, iki kademeli kartuşu ile su tasarrufuna katkı sağlar.
2 kademeli kartuş ile su tasarrufu
Su kaynaklarımızın tükendiği ve bilinçi su tüketiminin oldukça önemli hale geldiği günümüzde Creavit, City serisi armatürlerde kullanılan iki kademeli kartuş ile, suyu kontrollü olarak kullanmaya olanak sağlar. Birinci kademede 5 litre, ikinci kademede 8 litre su akıtma kapasitesine sahip olan City armatürler, ihtiyaca göre su kullanımını kolay hale getirir.
Şık ve kullanışlı
%100 pirinç malzemeden üretilen City armatürler, bu sayede uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Kolayca çıkarılan perlatörleri sayesinde, aşırı kireçli sularda, perlatörde kireç birikmesi sonucu oluşan tıkanmaların önüne geçilir.
img

Satış Noktası veya Yetkili Servis Bulun

Creavit Yeniliklerinden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
KABUL EDİYORUM
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz.
creavit.com.tr sitesini kullanmaya devam ederek "Kişisel Verilerin Korunması" başlığı altındaki metni ve ''Gizlilik ve Çerez Politikamızı'' kabul etmiş olmaktasınız.
Bu uyarı sadece siteyi ilk ziyaretinizde gösterilir.
KABUL EDİYORUM