Duş Başlığı Nasıl Seçilir 2023 Rehberi

Banyoların bizler için huzurlu mekânlar olmasının başlıca nedenlerinden bir tanesi de duş zamanlarıdır. Haftanın yorgunluğunu attığımız, bazı sabahlar güne enerjik başlama nedenimiz, çocuklarımızı ve evcil hayvanlarımızı yıkadığımız zamanlarda da kahkahalarımıza ortak olan duş deneyimi, insanlar için keyifli ve rahatlatıcı bir süreç olmalıdır. Bunun da ilk adımı doğru duş başlığını seçmekle başlar.

Daha Fazlası
1 Duş Başlığı
2 Gömme Rezervaru 5 Madde

Gömme Rezervuarını 5 Madde De Tanıyalım

Tuvalet ve banyolar yıllar boyunca gelişerek günümüzdeki şeklini almıştır. İnsanların temel ihtiyaçlarını giderdiği mekânlar olduğundan, sürekli gelişen ürünve çözümler üretilmiş, her geçen gün ürün geliştirmeleri devam etmektedir. Dünya genelinde genellikle 2 tip tuvalet kullanılmaktadır, bunlar alaturka tuvaletler ve klozetler (alafragna tuvaletler)dir. Gelişen teknolojiler, tasarımlar ve model seçenekleriyle klozetler yaşam alanlarımıza girmiştir ve tuvalet taşlarına oranla daha çok tercih edilmektedir. Takım olarak banyolarımıza dahil olan klozetler; klozet, bataryalar ve rezervuarlardan oluşur.

Daha Fazlası
3 BANYO MUSLUĞU SATIN ALMA REHBERİ

Banyo Musluğu Satın Alma Rehberi

Su, hayatımızın en önemli ve vazgeçilmez parçasıdır diyebiliriz. Özellikle son 2,5 yıldır dünyayı etkileyen pandemi süreciyle birlikte, hijyen ve kişisel temizliğin önemi bütün dünya tarafından bilinmektedir. Su, yenilenebilir ve sürdürülebilir bir kaynak olmasına karşın hızlı ve bilinçsiz tüketim sebebiyle her geçen gün artan bir riskle riskle karşı karşıyadır. Bu da bizlere, su tüketimini bilinçli bir şekilde yapmamız gerektiğini göstermektedir.

Daha Fazlası
5 Banyo Mobilyası Seçerken

6 Maddelik Banyo Mobilya Seçme Rehberi

Banyoda yer alan her unsuru önceki yazılarımızda inceledik ancak tasarım konusunda duvar ve zeminler kadar etkili- hatta belki çok daha etkili- bir banyo bileşeni varsa, o da banyo mobilyalarıdır. Banyo mobilyaları yer aldığı mekanların tasarımlarının bir parçası olarak uyum içerisinde olduğunda, bizlere özenle tasarlanmış, kreatif, keyifli, konforlu ve dingin bir banyo tasarımı sunar.What to keep in mind when choosing bathroom furniture?

Daha Fazlası
4 5 ADIMDA LAVABO TEMİZLİĞİ

5 Adımda Lavabo Temizliği

Lavabolar, mutfaklar ve banyolarda hem temas ettiğimiz yüzeyler olduğundan hem de kullanımları itibariyle kirlenmeye en açık yerler olduğundan temizliği oldukça önemli olan bir alanıdır. Bu nedenle temiz olması ve temiz kalması oldukça önem taşır. Evlerimizin mutfak ve banyolarındaki lavabolar gün aşırı temizlenmesi bile yeterli olsa da çoklu kullanım alanları olan ofislerdeki, restoranlardaki ve dış mekânlardaki lavaboların temizliği gün içerisinde birden çok kez yapılmalıdır.

Daha Fazlası