Blog

Blog
Filtre
Cocuklar Icin Masalsi Bir Banyo Deneyimi
Banyo
Çocuklar için Masalsı Bir Banyo Deneyimi: Creavit Ducky Serisi
Yaşamın en masum parçası olan çocukların mutluluğu ve sağlığı, geleceğin teminatıdır. Bu doğrultuda, ihtiyaçlarını anlamak ve onlara uygun bir çevre sunmak büyük önem taşır. Bu düşünceyle tasarladığımız Ducky Serisi; çocukların hayal dünyalarını renklendiren, güvenli bir banyo deneyimi sunuyor.
Daha Fazlası
Banyonun Tarihsel Gelisimi
Banyo
Banyonun Tarihsel Gelişimi
Banyolar, insanlık tarihinin başlangıcından bu yana, temizlik ve hijyenin yanı sıra sosyal ve kültürel ritüellerin de merkezi olmuş; farklı uygarlıklar ve kültürler aracılığıyla evrim geçirmiştir. Bu yazıda, banyonun tarihini ve eski insanların banyo yapma alışkanlıklarını inceleyeceğiz. Ayrıca, banyo yapma kültürünün nasıl ortaya çıktığını ve bu süreçlerin banyo tasarımını nasıl etkilediğini ele alacağız.
Daha Fazlası
Banyoda Aydinlatma Secimi
Banyo
Banyoda Aydınlatma Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Banyoda aydınlatma seçimi, hem işlevsel hem de estetik açıdan önemlidir. Doğru aydınlatma, banyonun kullanımını kolaylaştırırken aynı zamanda mekânın atmosferini de etkiler. Bu yazımızda, banyoda doğru aydınlatma seçimi için nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve farklı alanlarda nasıl aydınlatma kullanılması gerektiğini inceleyeceğiz.
Daha Fazlası
Dus Basligi
Duş Başlığı
Pratik Yöntemle Duş Başlığı Temizliği
Duş almak öncelikli ihtiyaçlarımızdan birisidir. Hijyen ve temizlik ihtiyacından ziyade günün yorgunluğunu atmak, rahatlamak ve daha pozitif hissetmemizi sağlamak gibi etkileri de vardır. Fakat temizlenmeyen duş başlıklarında yaşanan tıkanık ve paslanmalar suyun akışını doğrudan etkilemektedir. Ayrıca paslanmaya başlayan duş başlıkları sağlığınız açısından da ciddi bir tehlike oluşturmaktadır. Belirli aralıklarla kolay ve pratik yöntemlerle yapılan duş başlığı temizliği hem duş başlığınızın ömrünü uzatabilir hem de duş keyfinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.
Daha Fazlası
Klozet Kapagini Degistirin Fark Yaratin
Klozet
Klozet Kapağını Değiştirin, Fark Yaratın!
Günlük yaşamın vazgeçilmez parçalarından birisi olan klozet kapaklarını düşündüğünüzde genellikle benzer renk ve işlevsellikle sıradan parçalar aklınıza gelmektedir. Ancak doğru seçildiğinde ve doğru dizayn edildiğinde klozet kapakları ev dekorasyonunuza önemli ölçüde katkı sağlayabilmektedir. Klozet kapağınızı değiştirerek banyonuzda fark yaratabilir ev dekorasyonunuzu kişiselleştirebilirsiniz!
Daha Fazlası
Banyonuz Icin Ideal Bide Cozumleri
Banyo
Banyonuz için İdeal Bide Çözümleri
Modern yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan banyo tasarımlarında; hijyen, konfor ve estetik önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle modern banyoların vazgeçilmez parçalarından olan bide, hem temizlik ihtiyacını hem de konfor ihtiyacını gideren unsurlardan birisidir. Banyonuz için ideal bide çözümünü seçmek, hem kişisel tercihinize hem banyonun gereksinimlerine hem de bütçenize uygun bir tercih yapmanızı sağlayacaktır. Fakat banyonuz için ideal bide çözümlerini seçerken bunlar dışında da birçok unsuru göz önünde bulundurmanız gerekecektir.
Daha Fazlası