Blog

Blog
Filtre
Akilli Tuvaletler
Akıllı Klozetler: Tuvaletlerde Yeni Standartlar
Gelişen teknolojiyle birlikte geleneksel tuvaletlerin de fonksiyonellikleri arttırılmıştır. Bu teknolojik tuvaletler temizlik, konfor ve hijyen gibi alanlarda yenilikler sunarak kullanıcı deneyimini arttırmayı amaçlamaktadır. Geliştirilen kullanıcı deneyimiyle birlikte akıllı klozetlerle konfor arttırılmış ve yeni standartlar oluşturulmuştur. Akıllı klozetlerde yeni standartlar hijyen, temizlik, konfor, enerji tasarrufu, kullanım kolaylığı sağlama ve kişiselleştirme özellikleriyle çeşitlendirilmektedir.
Daha Fazlası
Banyoda Feng Shui Enerjisi
Banyoda Feng Shui Enerjisi
Çin kökenli bir felsefe olan Feng Shui; ev, işyeri ve diğer yaşam alanlarının enerji üzerine tasarlanması ve dekor edilmesidir. Yaşam alanlarının enerjisinin, insan hayatına etkisini anlayan ve anlamlandıran bir prensiptir. ”Feng” rüzgârı, “Shui” ise suyu temsil etmektedir. Feng Shui prensibiyle düzenlenmiş yaşam alanlarının kişilerin yaşamında denge, refah ve uyumlu bir akış sağladığı bilinmektedir. Ayrıca Feng Shui ile yaşam alanlarının düzeni enerjisel olarak doğru bir şekilde optimize edilmektedir. Banyo, Feng Shui açısından evin enerjisini doğrudan etkileyen önemli yaşam alanlarından birisidir. Feng Shui enerjisi kişinin hem zihinsel hem de fiziksel sağlığını etkileyebilmektedir. Banyolar, kişisel arınmalar için kullanılan bir alan olduğu için enerji akışı çok önemlidir.
Daha Fazlası
ZEON PALAZZO Rgb
Banyo
6 Maddelik Banyo Mobilya Seçme Rehberi
Banyoda yer alan her unsuru önceki yazılarımızda inceledik ancak tasarım konusunda duvar ve zeminler kadar etkili bir banyo bileşeni varsa, o da banyo mobilyalarıdır. Banyo mobilyaları yer aldığı mekanların tasarımlarının bir parçası olarak uyum içerisinde olduğunda, bizlere özenle tasarlanmış, kreatif, keyifli, konforlu ve dingin bir banyo tasarımı sunar.
Daha Fazlası
Elegant Klozete
Klozet
Klozet Kapağı Seçimi Nasıl Yapılır?
Klozet kapağı seçimi, banyonuzun hem estetik hem de işlevsel yönünü önemli ölçüde etkileyebilir. İdeal bir klozet kapağı bulmak, ölçülerin doğru alınmasıyla başlar. Klozetinizin şekline ve boyutlarına uygun bir kapağı tercih etmelisiniz. Malzeme seçimi de önem taşır. Plastik ve termoset gibi malzemeler kolay temizlik ve uzun ömür sunarken, ahşap malzemeler banyonuza sıcak bir dokunuş katar. Klozet kapağınızın tasarımı, banyonuzun genel dekorasyonuyla uyumlu olmalıdır.
Daha Fazlası
Spa Kumanda Panelleri
Rezervuar
Gömme Rezervuarını 5 Madde De Tanıyalım
Tuvalet ve banyolar yıllar boyunca gelişerek günümüzdeki şeklini almıştır. İnsanların temel ihtiyaçlarını giderdiği mekânlar olduğundan, sürekli gelişen ürünve çözümler üretilmiş, her geçen gün ürün geliştirmeleri devam etmektedir. Dünya genelinde genellikle 2 tip tuvalet kullanılmaktadır, bunlar alaturka tuvaletler ve klozetler (alafragna tuvaletler)dir. Gelişen teknolojiler, tasarımlar ve model seçenekleriyle klozetler yaşam alanlarımıza girmiştir ve tuvalet taşlarına oranla daha çok tercih edilmektedir. Takım olarak banyolarımıza dahil olan klozetler; klozet, bataryalar ve rezervuarlardan oluşur.
Daha Fazlası
Foglia3 Yatay (1)
Banyo
Bütçe Dostu Banyo Yenileme Fikirleri
Banyolar, evlerimizin diğer odalara oranla arka planda kalıyor olmasına karşın, ev halkı için özenle tasarlanması gereken alanlarıdır...
Daha Fazlası