Tasarım Felsefemiz

BÜTÜNCÜL YAKLAŞIM, MİKRO DETAYLAR VE KUSURSUZ ESTETİK...

Creavit olarak banyoları her yönüyle ele alıyor, değişen kullanıcı alışkanlıklarına proaktif bakışla yaklaşıyoruz. Banyo çözümlerimizi tasarlarken bunların, kullanım rahatlığına sahip fonksiyonel ürünler olmasına özen gösteriyor, kusursuz hijyeni konforlu bir şekilde tasarımlarımızla birleştiriyoruz.

/media/fw5jiesh/1-mobil.jpg

Zamanımızın akıllı teknolojilerini banyo ürünlerimize entegre ederek, konfor yaratma konusunda sınırları bir hayli zorlamak, tasarım aşamasında en çok yoğunlaştığımız alanların başında geliyor. Hayatımızın değişilmez parçası haline gelen akıllı teknolojilerin rahatlığını banyonuzda
deneyimlemeniz için tasarlıyoruz.

/media/m51dh1gf/1th07697-4.jpg

İnsan odaklı, sanatsal bakış açısı...

Her adımda konfor her detayda kusursuz estetik yaratmayı hedefleyen tasarım felsefemiz banyoları tam anlamıyla hayatımızın merkezine taşıyor. Boyutlarından bağımsız olarak farklı banyo tiplerinde rahatlıkla kullanılabilecek detaylarla tasarımımızı derinleştiriyoruz.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Islak mekanlar için tasarım ortaklarımızla birlikte, yaratıcı dizaynı mümkün kılacak banyo çözümleri tasarlıyoruz. Doğadan ve alışkanlıklardan ilham alan ekibimiz minimalist, sade ve biyofilik tasarımlarla ince çizgileri bir araya getiriyor. Banyolarda doğayla iç içe ferah bir atmosfer yaratarak benzersiz bir banyo deneyimi sunmak için düşünüyor konfor alanlarınızı genişletmek için tasarlıyoruz.

Ödüllerimiz

Uluslararası tasarım yarışmalarından aldığımız ödüller, dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerimizin hayatlarına ve geleceğe değer katma hayalimizin birer sonucu.
Reddotodulu

Red dot desıgn award wınner 2021

Foglia1

Bıg See Product Desıgn 2019

Foglia2

A Desıgn Award Wınner Sılver 2019

Foglia3

IDA Desıgn Awards Honorable Mentıon 2019

A Design Aw Winner

A Desıgn Award 2016

Goldodul

A Desıgn Award Wınner Gold 2014

Foglia2

A Desıgn Award Wınner Sılver 2014