Seramiğin Yeni Yorumu

Seramiğin geleneksel yapısı dışına çıkarak, farklı hammaddeleri daha verimli bir yapıda kullanmayı hedefleyen araştırmalar sonucunda, ortaya çıkan Ruby, mühendis ve tasarımcıların seramiği yeniden yorumlamasıyla hayat buldu.

3 Nesil Seramik Bünyesi
Premium Lavabo Deneyimi

Üretilebilir ve kullanılabilir incelikte bir forma sahip olan Ruby, seramiğin hammaddesine odaklanan yapısı ile mukavemeti oldukça yüksek ve sağlam bir yapıyla
üstün bir deneyim sunuyor.

Premium Lavabo Deneyimi Premium Lavabo Deneyimi
Farklı Beklentilere Yenilikci Cözüm M

Farklı Beklentilere
Yenilikçi Çözüm

Gizli lavabo sifonu ile farklı istek ve beklentileri karşılayan Ruby, sıra dışı tasarım çeşitliliği, hafif yapısı ve ince formu ile banyolar için uzun ömürlü lavabo deneyimi vadediyor.
Estetik Odak Noktasi M

Estetik Odak Noktası

Amorf tasarım diline uygun, sıra dışı tasarımı ile Ruby, 90 derece dönüşlere uygun yapısı ile dikkat çekiyor.
Premium
Dayanıklı
Hafif ve İnce
Test Edildi Onaylandı
Hijyen Yaratan Yaklaşım
Hijyen Yaratan Yaklaşım
Ruby Bir Tasarim Hikayesi
Ruby, Bir Tasarım Hikayesi

Ruby’nin benzersiz yapısı Creavit’i Türkiye’de bu kulvarda başarı gösteren ilk ve tek marka konumuna yükseltti. Önemli bir başarı hikayesinin sonucunda, banyolar için daha fazla özgürlük yaratan Ruby ile seramiğin gelecek yolculuğu yine bu tarafta başladı.

Ruby-Test Edildi Onaylandı

Türkiye’de ilk ve tek olan Ruby’nin benzersiz yapısını tasarlamak ve üretmek kadar test etmek ve deneyimlemek oldukça önemliydi. Yük, aşınma, çatlama, kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklılık testlerinden tam not alan Ruby ile kusursuz lavabo deneyimi bu tarafta.